KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9177455
nr 917 7455
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Färgetsning, Erik Olsson Sanda (1919-2006), blommor, 29/100, signerad. -60, motivet: 28x12
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 18:52:12
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda